eduroam w Polsce

Lista polskich uczestników eduroam

Wrocław

lokalizacje dostępu do eduroam

InstytucjaLokalizacjaadresnazwa
sieci
zabezpieczne
Politechnika Wrocławska
Budynek A1 - Gmach Główny
(Gmach główny PWr)
Wyspiańskiego 27eduroamWPA2/AES
Budynek A2 - Wydział Chemii Łukasiewicza 2eduroamWPA2/AES
Budynek A3 - Wydział Chemii
(Biblioteka)
Smoluchowskiego 23eduroamWPA2/AES
Budynek A4 - Wydział Mechaniczno-Energetyczny Smoluchowskiego 21eduroamWPA2/AES
Budynek B4 - Wydział Mechaniczny
(Biblioteka, Dziekanat)
Łukasiewicza 5eduroamWPA2/AES
Budynek C11 - Instytut Matematyki i Informatyki
(Biblioteka)
Janiszewskiego 14aeduroamWPA2/AES
Budynek C13 - Zintegrowane Centrum Studenckie
(Cały budynek)
Wyspiańskiego 25eduroamWPA2/AES
Budynek C2 - Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Janiszewskiego 11/17eduroamWPA2/AES
Budynek C3 - Wydział Elektroniki Janiszewskiego 11/17eduroamWPA2/AES
Budynek C5 - Wydział Elektroniki
(Biblioteka (III piętro))
Janiszewskiego 11eduroamWPA2/AES
Budynek C6 - Wydział Chemii
(Biblioteka)
Norwida 4/6eduroamWPA2/AES
Budynek C7 - Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Plac Grunwaldzki 11eduroamWPA2/AES
Budynek C8 - Radio LUZ Plac Grunwaldzki 11eduroamWPA2/AES
Budynek D1 - Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
(Biblioteka, lab. 317)
Plac Grunwaldzki 13eduroamWPA2/AES
Budynek D2 - Wrocławskie Centrum Sieciowo - Superkomputerowe Wyb. Wyspiańskiego 27eduroamWPA2/AES
Budynek D20 - Wydział Elektryczny
(Cały budynek)
Janiszewskiego 8eduroamWPA2/AES
Budynek D5 Plac Grunwaldzki 7eduroamWPA2/AES
Budynek E1 - Wydział Architektury
(Biblioteka)
Prusa 53eduroamWPA2/AES
Budynek H3 - Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
(Cały budynek)
Wyspiańskiego 41eduroamWPA2/AES
Budynek K3 - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
(Biblioteka)
Plac Teatralny 2eduroamWPA2/AES
Budynek M4 - Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Długa 61eduroamWPA2/AES
Budynek M6 - Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Długa 61eduroamWPA2/AES
Budynek T14 - Dom Studencki AZYL Pasteura 8eduroamWPA/TKIP
Budynek T15 - Dom Studencki HADES
(Dostęp do sieci na parterze budynku.)
Wittiga 6eduroamWPA/TKIP
Budynek T16 - Dom Studencki TOWER
(Dostęp do sieci na parterze budynku.)
Wittiga 4eduroamWPA/TKIP
Budynek T17 - Dom Studencki IKAR
(Dostęp do sieci na parterze budynku.)
Wróblewskiego 27eduroamWPA/TKIP
Budynek T19 - Dom Studencki PIAST
(2 piętro)
Wittiga 8eduroamWPA/TKIP
Budynek T2 - Dom Studencki TELEMIK
(2 piętro)
Plac Grunwaldzki 59eduroamWPA/TKIP
Budynek T22 - Dom Studencki w Hotelu Asystenta T18
(8 piętro budynku.)
Wróblewskiego 25eduroamWPA/TKIP
Budynek T3 - Dom Studencki STRASZNY DWÓR
(2 piętro)
Plac Grunwaldzki 61eduroamWPA/TKIP
Budynek T4 - Dom Studencki CZWORAK
(2 piętro (obie kreślarnie))
Górnickiego 22eduroamWPA/TKIP
Budynek T6 - Dom Studencki ALCATRAZ
(Dostęp do sieci na parterze budynku.)
Reja 54/56eduroamWPA/TKIP
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Uniwersytet SWPS - Wrocław Ostrowskiego 30 bEDUROAMWPA/TKIP
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Budynek A - Biblioteka Główna Komandorska 118/120eduroamWPA/TKIP
Budynek A1 - Dziekanat Wydziału Nauk Ekonomicznych i Dziekanat Wydziału Inżynieryjno - Ekonomicznego Komandorska 118/120eduroamWPA/TKIP
Budynek B - Główna brama Komandorska 118/120eduroamWPA/TKIP
Budynek B/F - Organizacje Studenckie Kamienna 59eduroamWPA/TKIP
Budynek D - Stołówka Komandorska 118/120eduroamWPA/TKIP
Budynek E - Biuro Promocji Komandorska 116eduroamWPA/TKIP
Budynek H Wielka 61eduroamWPA/TKIP
Budynek M Kamienna 43/45eduroamWPA/TKIP
Budynek O Komandorska 118/120eduroamWPA/TKIP
Budynek Z - Dziekanat Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Komandorska 118/120eduroamWPA/TKIP
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Centrum Innowacji i Transferu Technologii - D10 Chałubińskiego 6eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
CNIM - Nowa Biblioteka UMW ul.Marcinkowskiego 2-6eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Dziekanat Wydziału Lekarskiego - B1 Mikulicza-Radeckiego 5eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
English Division - D4 Chałubińskiego 6aeduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej - E5 Marii Curie-Skłodowskiej 52eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej - E1 Marii Curie-Skłodowskiej 66eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii - D6 Chałubińskiego 1eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Klinika Pediatrii i Chorób Infekcyjnych - F4 Bujwida 44eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Klinika Psychiatrii - A10 Pasteura 10eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Analityki Medycznej - A7 Pasteura 2eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej oraz Zakład Histologii - D5 Chałubińskiego 6aeduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Biochemii Lekarskiej - D1 Chałubińskiego 10eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Biologii i Parazytologii Lekarskiej - B3 Mikulicza-Radeckiego 9eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Chemii i Immunochemii - F2 Bujwida 44eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Farmakologii - B4 Mikulicza-Radeckiego 2eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Fizjologii - D1 Chałubińskiego 10eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Genetyki - C1 Marcinkowskiego 1eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej - D11 Chałubińskiego 5eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Medycyny Ratunkowej i Katastrof - F1 Bujwida 44aeduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej - K Syrokomli 1eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Medycyny Sądowej - B6 Mikulicza-Radeckiego 4eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Mikrobiologii - D3 Chałubińskiego 4eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Patomorfologii - C1 Marcinkowskiego 1eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Katedra i Zakład Podstaw Nauk Medycznych - H3 Kochanowskiego 14eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami - A8 Pasteura 4eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Klinika Hematologii Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku - A8 Pasteura 4eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Ośrodek Sieciowo-Komputerowy - A4 Pasteura 1eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Pracownia Elektrofizjologii - D10 Chałubińskiego 6aeduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Rektorat - A1 Pasteura 1eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Sala wykładowa im. prof. Wiktora Brossa - E1 Marii Curie-Skłodowskiej 66eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Samodzielna Pracownia Biofizyki Układu Nerwowego - D2 Chałubińskiego 3eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej
(pokrycie w całym budynku Farmacji II + DUR Farmacja I)
Borowska 211eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Wydział Lekarsko-Stomatologiczny - S Krakowska 26eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Wydział Nauk o Zdrowiu - G Bartla 5eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Zakład Praktycznej Nauki Zawodu Analityka - BO8 Grunwaldzka 2eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Zakład Technik Molekularnych - E6 Marii Curie-Skłodowskiej 52eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Zwierzyniec - C2 Marcinkowskiego 1/3eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Budynek A2 - Gmach Główny ul. C.K. Norwida 25eduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Budynek C3 - Centrum Dydaktyczno-Naukowe pl. Grunwaldzki 24AeduroamWPA/TKIP;WPA2/AES
Uniwerystet Wrocławski
Administracja Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego Kuźnicza 49-55eduroamWPA2/AES
Dom Studencki "Dwudziestolatka" Piastowska 1eduroamWPA2/AES
Dom Studencki "Kredka" Grunwaldzka 69eduroamWPA2/AES
Dom Studencki "Ołówek" pl. Grunwaldzki 30eduroamWPA2/AES
Dom Studencki "Parawanowiec" pl. Grunwaldzki 28eduroamWPA2/AES
Dom Studencki "Słowianka" pl. Grunwaldzki 26eduroamWPA2/AES
Gmach Główny
(1 piętro koło pok.112)
pl.Uniwersytecki 1eduroamWPA2/AES
I.Genetyki i Mikrobiologii,I.Geogr.iRozw.Reg.,Inst.Biol.Środowiskowej,K.Bioróżnorodności iTaks.Ewol. ul. Przybyszewskiego 63/77eduroamWPA2/AES
Inst.BiologiiEksperymentalnej,Kat.Ekologii,BiogeochemiiIOchronyŚrodow., Inst.BiologiiŚrodowiskowej Kanonia 6/8eduroamWPA2/AES
Instytut Archeologii Szewska 48eduroamWPA2/AES
Instytut Astronomiczny Kopernika 11eduroamWPA2/AES
Instytut Biologii Środowiskowej,Muzeum Przyrod.,Inst.Biologii Eksperymentalnej,Prac.BiologiiLasu Sienkiewicza 21eduroamWPA2/AES
Instytut Filologii Angielskiej, Katedra Filologii Niderlandzkiej Kuźnicza 22eduroamWPA2/AES
Instytut Filologii Romańskiej pl.Nankiera 4eduroamWPA2/AES
Instytut Historii Sztuki Szewska 36eduroamWPA2/AES
Instytut Kulturoznawstwa ul. Szewska 50,51eduroamWPA2/AES
Instytut Matematyczny pl.Grunwaldzki 2eduroamWPA2/AES
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych pl.Nankiera 2/3eduroamWPA2/AES
Wydział Filologiczny Grodzka 12eduroamWPA2/AES
Wydział Filologiczny pl.Nankiera 15eduroamWPA2/AES
Wydział Fizyki i Astronomii, Instytut Nauk Geologicznych pl.M.Borna 9eduroamWPA2/AES
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych ul. Szewska 48eduroamWPA2/AES
Wydział Nauk Społecznych, Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych Koszarowa 3eduroamWPA2/AES
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii bud. "A"
(cały byudynek)
Uniwersytecka 22-26eduroamWPA2/AES
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii bud. "B"
(Cały budynek)
ul. Kuźnicza 46eduroamWPA2/AES
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii bud. "C"
(Cały budynek)
Więzienna 8-12eduroamWPA2/AES
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii bud. "D"
(Cały budynek)
Uniwersytecka 7-10eduroamWPA2/AES

Powrót do listy instytucji

ostatnia modyfikacja: 04-08-2015